Миколаївщина: хроніка спротиву. 27 лютого 2022 року
Вранці сапери почали розмінування місця вчорашнього бою в районі перетину вулиць проспект Центральний та 8-ма Слобідська. На місці бою залишились 2 самохідні артилерійські установки «Гвоздіка» з боєкомплектом. Фахівцями піротехнічного підрозділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області вилучено 23 одиниці артилерійських снарядів калібром 122 мм та 2 протитанкові гранати.




