Миколаївщина: хроніка подій. 11 травня 2025 року
У Миколаєві під час автопробігу нагадали про полонених і зниклих безвісти
У Миколаєві 11 травня рідні та близькі полонених і зниклих безвісти організували автопробіг та акцію-нагадування. Колона автомобілів з прапорами рухалась містом від залізничного вокзалу до 8-го причалу. Захід влаштували до Дня матері, аби підтримати жінок, чиї діти в неволі. За даними начальника сектору превентивної комунікації Нацполіції у Миколаївській області Михайла Морозова, до заходу доєдналось близько 300 людей.





