Миколаївщина: хроніка подій. 4 лютого 2025 року
Віталій Кім відвідав військових на Сумському напрямку
Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім відвідав військових, які виконують бойові завдання на Сумському напрямку. Під час візиту він зустрівся з бійцями 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади, 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади та 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади. У рамках візиту бійці отримали 80 квадрокоптерів DJI Mavic та зарядні станції EcoFlow. Окрім того, військових нагородили почесними відзнаками Миколаївської ОВА «Святий Миколай Чудотворець» та цінними подарунками.






