Миколаївщина: хроніка подій. 28 вересня 2025 року
Миколаївці вчергове вшанували полеглих воїнів
Миколаївці 28 вересня вийшли вшанувати памʼять загиблих українських воїнів хвилиною мовчання. Традиційно о 09:00 учасники зібралися в центрі міста на перехресті Соборної та проспекту Центрального.
"Розумію, наскільки це важливо, аби підтримати і родини військовополонених, і тих, у кого загинули близькі та рідні люди. Важливо для кожного українця, і для молодого покоління. Це виховує і толерантність, і розуміння, і гідність. У нас загинуло багато родичів, і знайомих по лінії чоловіка. Тому це і шана їм також, і памʼять", — говорить одна з учасниць акції Ольга.






