Миколаївщина: хроніка подій. 17 серпня 2025 року
У Миколаєві відбувся автопробіг і ярмарок на підтримку полонених та зниклих безвісти
17 серпня у Миколаєві відбувся автопробіг, під час якого нагадали про полонених та зниклих безвісти воїнів. Після автопробігу учасники влаштували благодійний ярмарок. Керівниця відокремленого підрозділу громадської організації "Об'єднання матерів і дружин захисників України" в Миколаївській області Лілія Першина розповіла, що метою благодійного ярмарку є збір коштів на подарунки звільненим з полону: «Ми вітаємо наших захисників під час акцій, і для таких теплих подарунків треба ресурси, тому ми сьогодні влаштували таку подію».






