Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

Не знаєте, як взаємодіяти з людьми, які мають бойовий досвід?

Освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» навчить коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами й ветеранками.

Про це повідомляє Мінветеранів.

Ви дізнаєтеся:

що відчуває людина після повернення додому

як реагувати на чорний гумор ветерана про набуту інвалідність

як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися

Герої серіалу — військовослужбовці, які діляться досвідом комунікацій із цивільними.

Він містить 11 епізодів із поясненнями експертів, як у різних обставинах спілкуватися коректно, етично та емпатично. Як підтримати, про що варто питати, а яких тем краще не торкатися в розмові з ветеранами, ветеранками та тими, хто служить.

Переглянути освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» можна на «Дія.Освіта»: https://osvita.diia.gov.ua/.../people-with-war-experience... та на YouTube-каналі Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка впроваджується за ініціативою першої леді Олена Зеленська «Ти як?»: https://www.youtube.com/playlist...

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри у межах комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Проєкт є продовженням однойменного розділу «Довідника безбар’єрності»: https://bf.in.ua/ — гіда з коректної комунікації — та реалізується за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ, ГО «Безбар’єрність» та компанії Visa — учасниці спільноти «Бізнес без бар’єрів».

https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=126574

 


Миколаївщина: хроніка спротиву

  • Миколаївщина: хроніка подій. 7 квітня 2025 року

    У Миколаєві відбувся масштабний бізнес-форум Board River Forum

    У суботу, 5 квітня, у Миколаєві відбувся бізнес-форум Board River Forum, який об’єднав десятки підприємців, представників влади, громадського сектору та експертів, які спільно шукали ефективні стратегії розвитку бізнесу в умовах сьогодення.  Зокрема, учасники поділилися баченням трансформації країни через призму підприємництва, говорили про важливість єднання, об’єднання ресурсів і досвіду, створення довготривалих партнерств, розвиток спільних проєктів. Було піднято важливу тему повернення ветеранів до активного життя через участь у підприємництві, створення робочих місць та адаптацію військових до нових соціально-економічних реалій.

  • Миколаївщина: хроніка подій. 6 квітня 2025 року

    У Миколаєві відбулась акція-нагадування про полонених і безвісти зниклих воїнів

    У Миколаєві 6 квітня рідні, друзі та охочі містяни вийшли на щотижневу акцію, аби нагадати про полонених та зниклих безвісти бійців. Одна з учасниць акції – Лідія. Дівчина прийшла з мамою, вона говорить, що подібні акції відвідує щонеділі. Сьогодні в її руках плакат з написом "Миколаїв разом з Кривим Рогом". "Я вирішила взяти цей плакат, написала його ввечері. Бо я хотіла передати Кривому Рогу, що вони не самі. Що я також розділяю цю трагедію разом з ними", – розповідає дівчина. Акція-нагадування тривала годину. Завершили її хвилиною мовчання, на знак шани загиблих цивільних у Кривому Розі. Участь в акції взяли понад 200 людей.