Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

pokladania

 

28 серпня, у Миколаєві вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У жалобній церемонії взяли участь голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, його заступники Юрій Гранатуров, Ігор Кузьмін, Микола Марінов, Роман Пашнєв, керівник апарату облдержадміністрації Світлана Ломакіна, представники обласної та міської влади, члени родин полеглих воїнів, ветерани АТО/ООС, громадськість тощо.

 

 

28 серпня, у Миколаєві вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
У жалобній церемонії взяли участь голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, його заступники Юрій Гранатуров, Ігор Кузьмін, Микола Марінов, Роман Пашнєв, керівник апарату облдержадміністрації Світлана Ломакіна, представники обласної та міської влади, члени родин полеглих воїнів, ветерани АТО/ООС, громадськість тощо.

Всі учасники долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях» і прикололи на свій одяг квітку соняшнику, яка стала офіційно визначеним символом Дня пам’яті захисників України.
На заході було поіменно вшановано пам’ять 207 загиблих захисників України Миколаївщини зачитуючи їхні прізвища.
Після закінчення церемонії всі присутні взяли участь у хвилині мовчання та поклали квіти до меморіального комплексу «Струни пам’яті».

 

За матеріалами сторінки Миколаївської державної адміністрації в мережі "Фейсбук".


Миколаївщина: хроніка спротиву

  • Миколаївщина: хроніка подій. 21 листопада 2025 року

    У Миколаєві вшанували Героїв Революції Гідності

    У п’ятницю, 21 листопада, у Миколаєві відбувся захід до Дня Гідності та Свободи. Учасники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність держави. 

    Присутні взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. 

    До заходу долучилися перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, представники місцевої влади, правоохоронці, військові та містяни. 

  • Миколаївщина: хроніка подій. 20 листопада 2025 року

    На ПАЕС прибула 50-та місія МАГАТЕ для моніторингу ядерного об’єкта

    На Південноукраїнську АЕС прибула 50-та ротаційна команда МАГАТЕ, яка розпочинає черговий етап міжнародного моніторингу на ядерному об’єкті. Про це повідомляє ПАЕС.

    Вказано, що експерти перейдуть до роботи одразу після формального передання повноважень від попереднього складу місії. Їхній мандат передбачає постійний контроль стану радіаційної безпеки, оцінку технічних параметрів роботи обладнання та аналіз діяльності станції в умовах тривалих воєнних ризиків.