Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

22chervnia2021Щороку 22 червня українці вшановують світлу пам'ять мільйонів земляків, які загинули у Другій світовій війні.
Найжорстокіша в історії світу війна принесла українському народу страждання, терор, смерть та знущання. Лихо зачепило кожну українську родину. Кожен п'ятий українець загинув у тій війні.
22 червня на пам'ять про тих, хто загинув у ті страшні роки, відбулося покладання квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону Костянтина Ольшанського.
Участь у вшануванні пам'яті загиблих взяли заступники голови Миколаївської ОДА Юрій Гранатуров та Ігор Кузьмін, представники міської ради, а також військовослужбовці та містяни.
З подякою та повагою цього дня небайдужі миколаївці згадали тих, хто віддав своє життя за порятунок України у скорботні часи війни та вшанували їх память хвилиною мовчання.
Пам'ять про тих, кого забрала війна, житиме й надалі у серцях миколаївців.


За матеріалами сторінки Миколаївської обласної державної адміністрації в мережі Фейсбук


Миколаївщина: хроніка спротиву

  • Миколаївщина: хроніка подій. 21 листопада 2025 року

    У Миколаєві вшанували Героїв Революції Гідності

    У п’ятницю, 21 листопада, у Миколаєві відбувся захід до Дня Гідності та Свободи. Учасники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність держави. 

    Присутні взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. 

    До заходу долучилися перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, представники місцевої влади, правоохоронці, військові та містяни. 

  • Миколаївщина: хроніка подій. 20 листопада 2025 року

    На ПАЕС прибула 50-та місія МАГАТЕ для моніторингу ядерного об’єкта

    На Південноукраїнську АЕС прибула 50-та ротаційна команда МАГАТЕ, яка розпочинає черговий етап міжнародного моніторингу на ядерному об’єкті. Про це повідомляє ПАЕС.

    Вказано, що експерти перейдуть до роботи одразу після формального передання повноважень від попереднього складу місії. Їхній мандат передбачає постійний контроль стану радіаційної безпеки, оцінку технічних параметрів роботи обладнання та аналіз діяльності станції в умовах тривалих воєнних ризиків.