Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

Pohovannia1

 

23 січня 2021 року в селищі Приют Вознесенського району провели в останній шлях захисника України, морського піхотинця Отрєп'єва Олександра Сергійовича. Віддати шану загиблому прийшли заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі, представники обласних та місцевих органів влади та місцевого самоврядування, військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти, односельці, земляки-побратими.
Олександр Сергійович Отрєп'єв, навідник відділення батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала М. Білинського, загинув від кулі снайпера 21 січня 2021 року в районі с. Гнутове Донецької області під час виконанні службових обов'язків, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. «Сміливим морським піхотинцем і щирим патріотом своєї країни він навіки залишаться у нашій пам’яті» - зазначається в повідомленні прес-служби бригади.

Фото П.Саєнка


Миколаївщина: хроніка спротиву

  • Миколаївщина: хроніка подій. 21 листопада 2025 року

    У Миколаєві вшанували Героїв Революції Гідності

    У п’ятницю, 21 листопада, у Миколаєві відбувся захід до Дня Гідності та Свободи. Учасники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність держави. 

    Присутні взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. 

    До заходу долучилися перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, представники місцевої влади, правоохоронці, військові та містяни. 

  • Миколаївщина: хроніка подій. 20 листопада 2025 року

    На ПАЕС прибула 50-та місія МАГАТЕ для моніторингу ядерного об’єкта

    На Південноукраїнську АЕС прибула 50-та ротаційна команда МАГАТЕ, яка розпочинає черговий етап міжнародного моніторингу на ядерному об’єкті. Про це повідомляє ПАЕС.

    Вказано, що експерти перейдуть до роботи одразу після формального передання повноважень від попереднього складу місії. Їхній мандат передбачає постійний контроль стану радіаційної безпеки, оцінку технічних параметрів роботи обладнання та аналіз діяльності станції в умовах тривалих воєнних ризиків.