Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

20 лютого в Миколаєві вшанували пам'ять загиблих під час Революції Гідності. У заході взяли участь голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім,

його заступники - Георгій Решетілов, Юрій Гранатуров, Роман Пашнєв, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, заступник міського голови Миколаєва Віталій Луков, депутати обласної та міської рад, військовослужбовці, представники духовенства, волонтери, небайдужі миколаївці.
На перетині вулиць Адміральської та Соборної, де 8 років тому збирався Миколаївський євромайдан, відбувся мітинг, після чого його учасники колоною пройшли до пам’ятного знака на честь Героїв Небесної Сотні. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та панахидою.


За матеріалами сторінки Миколаївської облдержадміністрації в мережі «Фейсбук»


Миколаївщина: хроніка спротиву

  • Миколаївщина: хроніка подій. 21 листопада 2025 року

    У Миколаєві вшанували Героїв Революції Гідності

    У п’ятницю, 21 листопада, у Миколаєві відбувся захід до Дня Гідності та Свободи. Учасники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність держави. 

    Присутні взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. 

    До заходу долучилися перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, представники місцевої влади, правоохоронці, військові та містяни. 

  • Миколаївщина: хроніка подій. 20 листопада 2025 року

    На ПАЕС прибула 50-та місія МАГАТЕ для моніторингу ядерного об’єкта

    На Південноукраїнську АЕС прибула 50-та ротаційна команда МАГАТЕ, яка розпочинає черговий етап міжнародного моніторингу на ядерному об’єкті. Про це повідомляє ПАЕС.

    Вказано, що експерти перейдуть до роботи одразу після формального передання повноважень від попереднього складу місії. Їхній мандат передбачає постійний контроль стану радіаційної безпеки, оцінку технічних параметрів роботи обладнання та аналіз діяльності станції в умовах тривалих воєнних ризиків.