Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

AnonsЦентральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького запрошує на презентацію нової книги Олександра Терещенка «Життя після 16:30. Сім років потому».
Олександр Леонтійович Терещенко - відомий миколаївський журналіст і відеооператор. 31 липня 2014 добровольцем пішов на війну. В зоні АТО служив у складі 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади. Під час оборони Донецького аеропорту від розриву гранати він отримав важкі поранення і врятував чотирьох товаришів по службі. За проявлений героїзм нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, почесним знаком ордена «Народний Герой України».

Презентація відбудеться 16 жовтня о 16.30 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького (вул. Потьомкінська 143-А)

Шановні миколаївці, жителі та гості обласного центру!
16 жовтня о 16.30 Центральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького запрошує на презентацію нової книги Олександра Терещенка «Життя після 16:30. Сім років потому».
Олександр Леонтійович Терещенко - відомий миколаївський журналіст і відеооператор. 31 липня 2014 добровольцем пішов на війну. В зоні АТО служив у складі 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади. Під час оборони Донецького аеропорту від розриву гранати він отримав важкі поранення і врятував чотирьох товаришів по службі. За проявлений героїзм Олександр Терещенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, почесним знаком ордена «Народний Герой України».
У 2014 році в рамках загальноміської програми «Людина року. Городянин року »був відзначений званням «Городянин року »в номінації« ЗМІ ».
Перша книга кіборга, захисника Донецького аеропорту «Життя після 16.30» побачила світ у видавництві Ірини Гудим 2018 року. У січні 2019-го її презентували громадськості теж у стінах Центральної міської бібліотеки ім.М.Л.Кропивницького.
В другій частині Олександр Леонтійович пише про внутрішні проблеми людей, які пройшли горнило російсько-української війни, розмірковує на сторінках книги про можливості подолати депресію і сприймати себе у реаліях часу.
Автор особисто приїде презентувати видання. Модеруватиме захід відомий миколаївський журналіст, волонтер(позивний «ЛИС»), Володимир Лисюк.
Презентація відбудеться 16 жовтня о 16.30 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького (вул. Потьомкінська 143-А)


За матеріалами сторінки Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького в мережі «Фейсбук»

JittiaPisliaAnons

 


Миколаївщина: хроніка спротиву

  • Миколаївщина: хроніка подій. 7 квітня 2025 року

    У Миколаєві відбувся масштабний бізнес-форум Board River Forum

    У суботу, 5 квітня, у Миколаєві відбувся бізнес-форум Board River Forum, який об’єднав десятки підприємців, представників влади, громадського сектору та експертів, які спільно шукали ефективні стратегії розвитку бізнесу в умовах сьогодення.  Зокрема, учасники поділилися баченням трансформації країни через призму підприємництва, говорили про важливість єднання, об’єднання ресурсів і досвіду, створення довготривалих партнерств, розвиток спільних проєктів. Було піднято важливу тему повернення ветеранів до активного життя через участь у підприємництві, створення робочих місць та адаптацію військових до нових соціально-економічних реалій.

  • Миколаївщина: хроніка подій. 6 квітня 2025 року

    У Миколаєві відбулась акція-нагадування про полонених і безвісти зниклих воїнів

    У Миколаєві 6 квітня рідні, друзі та охочі містяни вийшли на щотижневу акцію, аби нагадати про полонених та зниклих безвісти бійців. Одна з учасниць акції – Лідія. Дівчина прийшла з мамою, вона говорить, що подібні акції відвідує щонеділі. Сьогодні в її руках плакат з написом "Миколаїв разом з Кривим Рогом". "Я вирішила взяти цей плакат, написала його ввечері. Бо я хотіла передати Кривому Рогу, що вони не самі. Що я також розділяю цю трагедію разом з ними", – розповідає дівчина. Акція-нагадування тривала годину. Завершили її хвилиною мовчання, на знак шани загиблих цивільних у Кривому Розі. Участь в акції взяли понад 200 людей.