Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

Morpihy16.072021Сьогодні, 16 липня, на Миколаївщині представники окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського вручили державні нагороди – ордени “За мужність” III ступеня – батькові молодшого сержанта Андрія Грабара та рідним матроса Дениса Юшка.
Заходи відбулися за участі представника Інгульського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександра Грабовського, військового комісара Миколаївського ТЦК та СП Сергія Малька, голови Радсадівської об’єднаної територіальної громади Юрія Пінькового, голови правління агенції місцевого розвитку “Громада можливостей” Максима Корнієнка.
– На жаль, сьогодні ми вручаємо посмертно державні нагороди морським піхотинцям, які добровільно стали на захист нашої держави. Низький уклін рідним воїнів-захисників і безмежна вдячність за те, що виховали патріотів, гідних поваги. А пам'ять про захисників України житиме вічно в наших серцях, – зауважив заступник командира батальйону морської піхоти з морально-психологічного забезпечення майор Євген Дзись.

За матеріалами сторінки 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського в мережі «Фейсбук»


Миколаївщина: хроніка спротиву

  • Миколаївщина: хроніка подій. 21 листопада 2025 року

    У Миколаєві вшанували Героїв Революції Гідності

    У п’ятницю, 21 листопада, у Миколаєві відбувся захід до Дня Гідності та Свободи. Учасники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність держави. 

    Присутні взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. 

    До заходу долучилися перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, представники місцевої влади, правоохоронці, військові та містяни. 

  • Миколаївщина: хроніка подій. 20 листопада 2025 року

    На ПАЕС прибула 50-та місія МАГАТЕ для моніторингу ядерного об’єкта

    На Південноукраїнську АЕС прибула 50-та ротаційна команда МАГАТЕ, яка розпочинає черговий етап міжнародного моніторингу на ядерному об’єкті. Про це повідомляє ПАЕС.

    Вказано, що експерти перейдуть до роботи одразу після формального передання повноважень від попереднього складу місії. Їхній мандат передбачає постійний контроль стану радіаційної безпеки, оцінку технічних параметрів роботи обладнання та аналіз діяльності станції в умовах тривалих воєнних ризиків.