Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

36brygada20.07.2021Сьогодні, 20 липня, в окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського відбулися урочисті заходи та день відкритих дверей з нагоди відзначення 6-ї річниці від дня створення військової частини. Зокрема, оркестр морської піхоти виконав Державний Гімн України, хвилиною мовчання вшанували полеглих побратимів та поклали квіти до Стели пам’яті морським піхотинцям. Зі словами привітань і вдячності до особового складу звернувся командир окремої бригади морської піхоти полковник Андрій Гнатов.
У Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі відбулася церемонія нагородження кращих воїнів-захисників за участі начальника штабу – першого заступника командувача морської піхоти ВМС ЗС України генерал-майора Артема Лучникова, виконувача функцій і повноважень голови обласної державної адміністрації, першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Решетілова, заступника Миколаївського міського голови Юрія Степанця та голови адміністрації Центрального району Олександра Берези. По завершенню урочистої частини відбулась концертна програма оркестру бригади морської піхоти.
Цього дня до військової частини завітали учні загальноосвітньої школи № 64 та юні плавці відокремленого підрозділу Федерації плавання України. Морські піхотинці показали зразки сучасного озброєння та військової техніки, музей Бойової слави, умови проходження служби та проживання військовослужбовців.


За матеріалами сторінки 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського в мережі «Фейсбук»


Миколаївщина: хроніка спротиву

  • Миколаївщина: хроніка подій. 21 листопада 2025 року

    У Миколаєві вшанували Героїв Революції Гідності

    У п’ятницю, 21 листопада, у Миколаєві відбувся захід до Дня Гідності та Свободи. Учасники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність держави. 

    Присутні взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. 

    До заходу долучилися перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, представники місцевої влади, правоохоронці, військові та містяни. 

  • Миколаївщина: хроніка подій. 20 листопада 2025 року

    На ПАЕС прибула 50-та місія МАГАТЕ для моніторингу ядерного об’єкта

    На Південноукраїнську АЕС прибула 50-та ротаційна команда МАГАТЕ, яка розпочинає черговий етап міжнародного моніторингу на ядерному об’єкті. Про це повідомляє ПАЕС.

    Вказано, що експерти перейдуть до роботи одразу після формального передання повноважень від попереднього складу місії. Їхній мандат передбачає постійний контроль стану радіаційної безпеки, оцінку технічних параметрів роботи обладнання та аналіз діяльності станції в умовах тривалих воєнних ризиків.