Обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

Міністр освіти Лісовий відвідав Снігурівку

Снігурівську громаду з робочим візитом відвідали Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та заступник начальника Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі.

«Разом із поважними гостями оглянули Снігурівський ліцей – наш опорний освітній заклад, який зазнав значних руйнувань під час ракетного удару на Великодню ніч у 2023 році. Стан будівлі, пошкоджені класи та відсутність повноцінної інфраструктури й досі нагадують про масштаб викликів, з якими живе наша громада. Під час візиту обговорили можливі шляхи відновлення ліцею», – повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

Також відвідали Снігурівський ліцей №3, де оглянули хід капітального ремонту укриття. Створення безпечних умов для дітей – це першочерговий пріоритет, особливо для прифронтової громади, яка щоденно стикається з небезпекою.

Фото: з телеграм-каналу Івана Кухти

https://t.me/Snihyrivkachannel/2156

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 17 листопада

Миколаївський район: 

Учора ворог двічі атакував FPV-дронами Очаківську громаду. Постраждалих немає.

https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=134695

Поліцейські вибухотехніки знешкодили вибуховий пристрій

Про детонацію невідомого вибухонебезпечного предмета у полі поблизу одного із селищ Шевченківської громади до поліції повідомили місцеві мешканці. На місці події правоохоронці встановили, що під час проведення польових робіт 60- річний тракторист здійснив наїзд на міну. Внаслідок вибуху чоловік отримав тілесні ушкодження.

Під час обстеження прилеглої до епіцентру вибуху території фахівці управління вибухотехнічної служби обласного главку поліції виявили ще одну ворожу протитанкову міну. Поліцейські знищили міну методом контрольованого підриву із дотриманням усіх норм безпеки.

https://mk.npu.gov.ua/news/u-mykolaivskomu-raioni-politseiski-vybukhotekhniky-vyiavyly-ta-zneshkodyly-shche-odyn-vybukhovyi-prystrii-poblyzu-mistsia-de-traktoryst-naikhav-na-minu

У Миколаївській ДЮСШ з єдиноборств встановили сонячну електростанцію та завершили ключові ремонтні роботи

У Миколаєві триває відновлення ДЮСШ з єдиноборств, яка зазнала значних пошкоджень унаслідок російських обстрілів. Вже завершено ремонт покрівлі, що був критично необхідним через протікання та загрозу пошкодження спортивного інвентарю. Також замінено вибиті вікна та двері, а на даху ДЮСШ встановлено сонячну електростанцію.

Про це повідомила депутатка Миколаївської міської ради та голова ГО "Майбутнє Миколаєва" Тетяна Домбровська, чия організація і допомогає з відновленням закладу.

Також було встановлено сонячну електростанцію потужністю 15 кВт, яка забезпечує енергонезалежність школи, зменшує витрати на електроенергію та гарантує стабільну роботу у випадку відключень світла.

https://news.pn/uk/public/335230