Миколаївщина: хроніка подій. 5 квітня 2025 року
У Миколаєві вшанували пам'ять про загиблих
У центрі Миколаєва відбулась акція "Вшануй", присвячена загальнонаціональній хвилині мовчання. Місцеві жителі вийшли з портретами та плакатами, щоб нагадати про загиблих. Участь у заході взяли 30 людей. Акцію організували втретє. За словами організаторки, волонтерки Лілії Першиної, мета ініціативи – сформувати свідоме ставлення суспільства до вшанування пам'яті загиблих.
Фото: Фото: Суспільне Миколаїв / Олександр Гордієнко






