Миколаївщина: хроніка подій. 30 березня 2025 року
«Не мовчи, полон вбиває»
У Миколаєві 30 березня рідні, друзі та небайдужі містяни вийшли на щотижневу акцію, аби нагадати про полонених та зниклих безвісти бійців. До події долучилися 250 людей. Учасники акції поділилися з кореспондентами Суспільного своїми історіями. З Очакова на акції приїздить Ольга — мати зниклого безвісти морпіха. Востаннє її син виходив на зв’язок шостого грудня 2024 року. "Ми сюди приїжджаємо на акцію, щоб достукатися, щоб побачили, щоб допомогли, хто-небудь, знайти мого сина і повернути з того пекла", — розповіла Ольга.






