Миколаївщина: хроніка подій. 11 квітня 2025 року
Асоціація «Нарбона-Україна» привезла Миколаєву чергову допомогу
Сьогодні, 11 квітня, до Миколаєва прибула делегація представників французької Асоціації «Нарбона-Україна» на чолі з президентом асоціації Жилем Бургіньйоном, аби передати місту чергову допомогу. Організація передала місту 10 автомобілів, у тому числі дві нові машини швидкої допомоги, та велику партію медичних засобів. Автомобілі будуть передані на комунальні підприємства міста, зокрема, міські лікарні та реабілітаційний центр для дітей, аби вони могли покращити свій сервіс. Автівки представники делегації перевезли особисто майже через всю Європу, будучи за їх кермом. Міський голова Олександр Сєнкевич подякував партнерам за постійну підтримку міста та вручив їм подяки.






