Миколаївщина: хроніка подій. 9 листопада 2025 року
Миколаївці нагадали про безвісти зниклих та полонених воїнів на щотижневій акції
У середмісті Миколаєва понад 250 людей зібралися на щотижневу акцію-нагадування "Не мовчи. Полон вбиває!". Учасники акції стоять із власноруч намальованими плакатами та стягами зі світлинами українських захисників.
"На прапорі зображений мій брат, який зник безвісти на Харківщині, у Вовчанських хуторах, 21 травня 2025 року. І досі ми нічого не знаємо про нього. Ми його чекаємо, сподіваємося, що він живий, у полоні, і скоро повернеться", — розповідає учасниця акції Людмила.






